Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po IV turnieju Kaszubskiej Baśki Ugoszcz 05.11.2019.

Utworzono dnia 24.10.2019

Wyniki z dnia 05.11.2019 rok 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Litwiński Ludwik   19,5 165
2 Kwidzyński Kazimierz   19,0 150
3 Sadowski Grzegorz   19,0 82
4 Orłowski Edmund   17,0 158
5 Litwiński Dawid   13,5 46
6 Dąbrowski Grzegorz   13,0 118
7 Wójcik Witold   12,0 66
8 Wirkus Leon   12,0 53
9 Żywicka Lidia   11,5 60
10 Flor Krzysztof   11,0 83
11 Rzepiński Piotr   11,0 19
12 Litwiński Józef   10,5 61
13 Byczkowski Marian   10,5 46
14 Lepak Adrian   10,5 44
15 Sudoł Jan   10,5 -13
16 Hering Władysław   10,5 -15
17 Litwiński Kazimierz   9,5 32
18 Kullas Jerzy   9,5 31
19 Prondzyński Jacek   9,0 7
20 Malek Tadeusz   9,0 -16
21 Ekman Kazimierz   9,0 -71
22 Rybicki Henryk   8,5 10
23 Szada Borzyszkowska B   8,5 2
24 Prondzyński Stefan   8,0 25
25 Tarasiewicz Jan   7,5 24
26 Główczewski Konrad   7,5 -18
27 Kobiella Mieczysław   7,5 -52
28 Wirkus Stefan   7,5 -60
29 Cieszyński Zdzisław   6,5 -17
30 Rzepiński Stanisław   5,0 -43
31 Kruca Henryk   5,0 -62
32 Okrój Hubert   4,5 -76
33 Szulhan Jarosław   4,0 -22
34 Bołtruczyk Maria   4,0 -51
35 Ramczykowski M   3,0 -112
36 Bazner Kazimierz   1,0 -80
37 Pokładowski Marian   1,0 -162
38 Wójcik Tadeusz   1,0 -172

 

Klasyfikacja generalna po IV turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Rzepiński Piotr   51,0 155
2 Malek Tadeusz   46,5 296
3 Wirkus Leon   46,5 81
4 Rybicki Henryk   46,0 187
5 Żywicka Lidia   46,0 54
6 Litwiński Ludwik   45,0 196
7 Lepak Adrian   44,0 72
8 Flor Krzysztof   43,5 252
9 Kullas Jerzy   43,0 178
10 Ramczykowski M   42,0 171
11 Kwidzyński Kazimierz   41,5 124
12 Ekman Kazimierz   39,5 131
13 Litwiński Józef   38,5 103
14 Sudoł Jan   38,5 31
15 Cieszyński Zdzisław   38,0 4
16 Wirkus Stefan   38,0 -43
17 Hering Władysław   37,0 35
18 Rzepiński Stanisław   37,0 -6
19 Kruca Henryk   36,5 117
20 Prondzyński Jacek   35,5 -4
21 Tarasiewicz Jan   35,0 191
22 Wójcik Witold   35,0 104
23 Główczewski Konrad   35,0 -93
24 Wirkus Józef   33,0 93
25 Szulhan Jarosław   33,0 60
26 Łangowski Jacek   32,5 156
27 Litwiński Dawid   32,5 -5
28 Prondzyński Stefan   32,0 53
29 Orłowski Edmund   31,5 -84
30 Łangowski Roman   31,0 25
31 Sadowski Grzegorz   30,5 -165
32 Bołtruczyk Maria   29,5 -32
33 Byczkowski Marian   29,5 -145
34 Dąbrowski Grzegorz   28,0 -248
35 Szada Borzyszkowska B   27,5 14
36 Kobiella Mieczysław   27,0 -172
37 Okrój Hubert   25,5 -156
38 Żywicki Stanisław   24,0 -27
39 Litwiński Kazimierz   24,0 -115
40 Pokładowski Marian   23,5 -122
41 Bazner Kazimierz   23,0 -238
42 Wójcik Tadeusz   18,5 -137
43 Recław Grzegorz   18,5 -225
44 Bronk Mieczysław   16,0 -124
45 Orłowski Marian   14,5 -12
46 Trzebiatowski Ryszard   11,5 -148

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 10

W poprzednim tygodniu: 26

W tym miesiącu: 72

W poprzednim miesiącu: 177

Wszystkich: 3784