Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po XIII Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 26.03.2024

Klasyfikacja generalna po XIII Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Rybicki Henryk   153,5
2 Ekman Kazimierz   142,5
3 Litwiński Ludwik   139,5
4 Litwiński Kazimierz   136,5
5 Wójcik Witold   135,5
6 Kobiella Mieczysław   134,0
7 Flor Krzysztof   133,0
8 Bołtruczyk Maria   132,0
9 Orłowski Marian   130,0
10 Prądzyński Jacek   124,0
11 Żywicki Stanisław   123,5
12 Kulas Jerzy   122,5
13 Cieszyński Zdzisław   117,5
14 Kruca Henryk   116,0
15 Pokładowski Marian   115,5
16 Ramczykowski M   114,0
17 Lepak Adrian   113,0
18 Orłowski Edmund   109,0
19 Litwiński Józef   107,0
20 Kulas Andrzej   106,5
21 Dąbrowski Grzegorz   101,5
22 Prądzyński Stefan   95,5
23 Gawin Marek   94,5
24 Wirkus Stefan   93,0
25 Sadowski Grzegorz   90,0
26 Sudoł Jan   89,0
27 Bazner Kazimierz   83,5
28 Paszke Ireneusz   73,5
29 Kobiella Artur   70,5
30 Recław Grzegorz   69,0
31 Kwidzyński Kazimierz   66,0
32 Łangowski Jacek   57,5
33 Wójcik Tadeusz   54,5
34 Hering Władysław   45,5
35 Gawin Wiesława   43,0
36 Grzonka Jan   41,5
37 Malek Tadeusz   40,5
38 Żywicka Lidia   39,5
39 Litwiński Dawid   39,5
40 Wirkus Józef   36,0
41 Maikowski Franciszek   34,5
42 Pepliński Jan   27,0
43 Wera Jan  

17,5

 

Wyniki z dnia 19.03.2024.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Żywicki Stanisław   22,0
2 Kruca Henryk   19,0
3 Kulas Jerzy   15,0
4 Cieszyński Zdzisław   13,5
5 Litwiński Ludwik   12,5
6 Lepak Adrian   12,0
7 Prądzyński Jacek   12,0
8 Dąbrowski Grzegorz   11,5
9 Rybicki Henryk   11,0
10 Flor Krzysztof   11,0
11 Wójcik Witold   11,0
12 Sudoł Jan   10,5
13 Bazner Kazimierz   10,5
14 Orłowski Marian   10,0
15 Ramczykowski M   10,0
16 Orłowski Edmund   9,5
17 Kobiella Mieczysław   9,5
18 Kobiella Artur   9,0
19 Recław Grzegorz   9,0
20 Litwiński Józef   8,5
21 Kulas Andrzej   7,5
22 Ekman Kazimierz   6,5
23 Wirkus Stefan   5,0
24 Prądzyński Stefan   4,0
25 Pokładowski Marian   4,0
26 Bołtruczyk Maria   3,0
27 Litwiński Dawid   3,0
28 Litwiński Kazimierz   3,0
29 Gawin Marek   2,0
30 Paszke Ireneusz   1,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15281