Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po XV Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 25.04.2024

 

Wyniki z dnia 23.04.2024 r. 

  WYNIKI INDYWIDUALNE 

 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Wójcik Witold   20,5 101
2 Kwidzyński Kazimierz   18,5 236
3 Dąbrowski Grzegorz   18,5 199
4 Bazner Kazimierz   18,0 154
5 Litwiński Józef   15,0 61
6 Orłowski Edmund   14,5 74
7 Rybicki Henryk   11,5 25
8 Łangowski Jacek   11,0 -44
9 Flor Krzysztof   11,0 -86
10 Paszke Ireneusz   10,5 51
11 Grzonka Jan   10,5 23
12 Ramczykowski M   10,5 -15
13 Wirkus Józef   10,5 -24
14 Gawin Marek   10,0 45
15 Kulas Andrzej   9,5 65
16 Litwiński Kazimierz   8,5 -153
17 Kruca Henryk   8,0 -2
18 Cieszyński Zdzisław   8,0 -54
19 Ekman Kazimierz   7,5 57
20 Wirkus Stefan   7,5 -33
21 Lepak Adrian   7,0 37
22 Hering Władysław   7,0 14
23 Prądzyński Stefan   7,0 10
24 Maikowski Franciszek   7,0 4
25 Bołtruczyk Maria   6,5 -8
26 Pokładowski Marian   6,5 -23
27 Kobiella Mieczysław   6,0 -84
28 Orłowski Marian   5,5 -71
29 Żywicki Stanisław   5,0 26
30 Kulas Jerzy   4,0 -49
31 Recław Grzegorz   4,0 -81
32 Prądzyński Jacek   3,0 -52
33 Litwiński Ludwik   3,0 -58
34 Gawin Wiesława   1,0 -105

 

Klasyfikacja generalna po XV Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE 

 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Rybicki Henryk   172,0 795
2 Wójcik Witold   165,5 241
3 Ekman Kazimierz   162,5 534
4 Litwiński Ludwik   154,0 447
5 Bołtruczyk Maria   153,5 420
6 Kobiella Mieczysław   152,5 324
7 Orłowski Marian   151,0 795
8 Litwiński Kazimierz   149,5 75
9 Flor Krzysztof   148,0 115
10 Żywicki Stanisław   142,5 695
11 Prądzyński Jacek   141,0 150
12 Orłowski Edmund   137,5 147
13 Kulas Jerzy   135,0 136
14 Litwiński Józef   134,0 266
15 Cieszyński Zdzisław   133,5 -88
16 Kulas Andrzej   132,5 319
17 Ramczykowski M   132,5 -59
18 Kruca Henryk   128,0 437
19 Pokładowski Marian   127,0 -286
20 Lepak Adrian   124,0 -226
21 Dąbrowski Grzegorz   120,0 308
22 Prądzyński Stefan   114,0 -242
23 Bazner Kazimierz   109,0 -504
24 Wirkus Stefan   107,0 -272
25 Gawin Marek   104,5 295
26 Kwidzyński Kazimierz   93,0 -154
27 Sadowski Grzegorz   90,0 148
28 Sudoł Jan   89,0 -4
29 Kobiella Artur   88,0 344
30 Paszke Ireneusz   84,0 -146
31 Recław Grzegorz   74,5 -883
32 Łangowski Jacek   68,5 19
33 Wójcik Tadeusz   65,0 -87
34 Grzonka Jan   62,0 44
35 Hering Władysław   62,0 -411
36 Wirkus Józef   46,5 -167
37 Maikowski Franciszek   45,5 74
38 Gawin Wiesława   44,0 -407
39 Malek Tadeusz   40,5 -257
40 Żywicka Lidia   39,5 -196
41 Litwiński Dawid   39,5 -459
42 Pepliński Jan   27,0 196
43 Wera Jan   18,5 -200

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 207

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15282