Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po XII Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 12.03.2024

Wyniki po XII Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Rybicki Henryk   142,5
2 Ekman Kazimierz   136,0
3 Litwiński Kazimierz   133,5
4 Bołtruczyk Maria   129,0
5 Litwiński Ludwik   127,0
6 Kobiella Mieczysław   124,5
7 Wójcik Witold   124,5
8 Flor Krzysztof   122,0
9 Orłowski Marian   120,0
10 Pradzyński Jacek   112,0
11 Pokładowski Marian   111,5
12 Kulas Jerzy   107,5
13 Ramczykowski M   104,0
14 Cieszyński Zdzisław   104,0
15 Żywicki Stanisław   101,5
16 Lepak Adrian   101,0
17 Orłowski Edmund   99,5
18 Kulas Andrzej   99,0
19 Litwiński Józef   98,5
20 Kruca Henryk   97,0
21 Gawin Marek   92,5
22 Prądzyński Stefan   91,5
23 Dąbrowski Grzegorz   90,0
24 Sadowski Grzegorz   90,0
25 Wirkus Stefan   88,0
26 Sudoł Jan   78,5
27 Bazner Kazimierz   73,0
28 Paszke Ireneusz   72,5
29 Kwidzyński Kazimierz   66,0
30 Kobiella Artur   61,5
31 Recław Grzegorz   60,0
32 Łangowskin Jacek   57,5
33 Wójcik Tadeusz   54,5
34 Hering Władysław   45,5
35 Gawin Wiesława   43,0
36 Grzonka Jan   41,5
37 Malek Tadeusz   40,5
38 Żywicka Lidia   39,5
39 Litwiński Dawid   36,5
40 Wirkus Józef   36,0
41 Maikowski Franciszek   34,5
42 Pepliński Jan   27,0
43 Wera Jan   17,5

 

Wyniki z dnia 05.03.2024.

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Orłowski Marian   19,0
2 Maikowski Franciszek   19,0
3 Wójcik Witold   17,5
4 Kruca Henryk   15,0
5 Wirkus Stefan   15,0
6 Hering Władysław   15,0
7 Litwiński Kazimierz   15,0
8 Paszke Ireneusz   14,5
9 Rybicki Henryk   14,0
10 Gawin Marek   14,0
11 Łangowskin Jacek   13,5
12 Żywicki Stanisław   13,0
13 Wera Jan   13,0
14 Sadowski Grzegorz   11,5
15 Pokładowski Marian   11,5
16 Pradzyński Jacek   11,5
17 Litwiński Józef   10,5
18 Bołtruczyk Maria   10,5
19 Gawin Wiesława   9,5
20 Kobiella Artur   9,0
21 Sudoł Jan   8,5
22 Litwiński Ludwik   8,5
23 Recław Grzegorz   6,5
24 Kulas Jerzy   5,5
25 Ekman Kazimierz   5,5
26 Lepak Adrian   5,5
27 Ramczykowski M   5,0
28 Grzonka Jan   4,5
29 Flor Krzysztof   4,0
30 Orłowski Edmund   4,0
31 Kulas Andrzej   4,0
32 Dąbrowski Grzegorz   4,0
33 Cieszyński Zdzisław   4,0
34 Kwidzyński Kazimierz   3,0
35 Kobiella Mieczysław   2,0
36 Prądzyński Stefan   2,0
37 Bazner Kazimierz   0,0
38 Litwiński Dawid   0,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15281