Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po XIV Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 11.04.2024

Klasyfikacja generalna po XIV Turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Rybicki Henryk   160,5
2 Ekman Kazimierz   155,0
3 Litwiński Ludwik   151,0
4 Bołtruczyk Maria   147,0
5 Kobiella Mieczysław   146,5
6 Orłowski Marian   145,5
7 Wójcik Witold   145,0
8 Litwiński Kazimierz   141,0
9 Prondzyński Jacek   138,0
10 Żywicki Stanisław   137,5
11 Flor Krzysztof   137,0
12 Kulas Jerzy   131,0
13 Cieszyński Zdzisław   125,5
14 Kulas Andrzej   123,0
15 Orłowski Edmund   123,0
16 Ramczykowski M   122,0
17 Pokładowski Marian   120,5
18 Kruca Henryk   120,0
19 Litwiński Józef   119,0
20 Lepak Adrian   117,0
21 Prondzyński Stefan   107,0
22 Dąbrowski Grzegorz   101,5
23 Wirkus Stefan   99,5
24 Gawin Marek   94,5
25 Bazner Kazimierz   91,0
26 Sadowski Grzegorz   90,0
27 Sudoł Jan   89,0
28 Kobiella Artur   88,0
29 Kwidzyński Kazimierz   74,5
30 Paszke Ireneusz   73,5
31 Recław Grzegorz   70,5
32 Wójcik Tadeusz   65,0
33 Łangowski Jacek   57,5
34 Hering Władysław   55,0
35 Grzonka Jan   51,5
36 Gawin Wiesława   43,0
37 Malek Tadeusz   40,5
38 Żywicka Lidia   39,5
39 Litwiński Dawid   39,5
40 Maikowski Franciszek   38,5
41 Wirkus Józef   36,0
42 Pepliński Jan   27,0
43 Wera Jan   18,5

 

Wyniki z dnia 09.04.2024. 

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Kobiella Artur   17,5
2 Kulas Andrzej   16,5
3 Orłowski Marian   15,5
4 Bołtruczyk Maria   15,0
5 Prondzyński Jacek   14,0
6 Żywicki Stanisław   14,0
7 Orłowski Edmund   14,0
8 Ekman Kazimierz   12,5
9 Kobiella Mieczysław   12,5
10 Litwiński Józef   12,0
11 Litwiński Ludwik   11,5
12 Prondzyński Stefan   11,5
13 Wójcik Tadeusz   10,5
14 Grzonka Jan   10,0
15 Hering Władysław   9,5
16 Wójcik Witold   9,5
17 Kwidzyński Kazimierz   8,5
18 Kulas Jerzy   8,5
19 Cieszyński Zdzisław   8,0
20 Ramczykowski M   8,0
21 Bazner Kazimierz   7,5
22 Rybicki Henryk   7,0
23 Wirkus Stefan   6,5
24 Pokładowski Marian   5,0
25 Litwiński Kazimierz   4,5
26 Kruca Henryk   4,0
27 Lepak Adrian   4,0
28 Flor Krzysztof   4,0
29 Maikowski Franciszek   4,0
30 Recław Grzegorz   1,5
31 Wera Jan   1,0
32 Dąbrowski Grzegorz   0,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15281