Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po XI Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 23.02.2024

 

 

Klasyfikacja generalna po XI Turnieju Kaszubskiej Baśki

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Ekman Kazimierz   130,5
2 Rybicki Henryk   128,5
3 Kobiella Mieczysław   122,5
4 Litwiński Ludwik   118,5
5 Litwiński Kazimierz   118,5
6 Bołtruczyk Maria   118,5
7 Flor Krzysztof   118,0
8 Wójcik Witold   107,0
9 Kulas Jerzy   102,0
10 Orłowski Marian   101,0
11 Prądzyński Jacek   100,5
12 Cieszyński Zdzisław   100,0
13 Pokładowski Marian   100,0
14 Ramczykowski M   99,0
15 Orłowski Edmund   95,5
16 Lepak Adrian   95,5
17 Kulas Andrzej   95,0
18 Prądzyński Stefan   89,5
19 Żywicki Stanisław   88,5
20 Litwiński Józef   88,0
21 Dąbrowski Grzegorz   86,0
22 Kruca Henryk   82,0
23 Gawin Marek   78,5
24 Sadowski Grzegorz   78,5
25 Wirkus Stefan   73,0
26 Bazner Kazimierz   73,0
27 Sudoł Jan   70,0
28 Kwidzyński Kazimierz   63,0
29 Paszke Ireneusz   58,0
30 Wójcik Tadeusz   54,5
31 Recław Grzegorz   53,5
32 Kobiella Artur   52,5
33 Łangowski Jacek   44,0
34 Malek Tadeusz   40,5
35 Żywicka Lidia   39,5
36 Grzonka Jan   37,0
37 Litwiński Dawid   36,5
38 Wirkus Józef   36,0
39 Gawin Wiesława   33,5
40 Hering Władysław   30,5
41 Pepliński Jan   27,0
42 Maikowski Franciszek   15,5
43 Wera Jan   4,5

 

Wyniki z dnia 20.02.2024.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Kobiella Mieczysław   19,0
2 Ramczykowski M   15,0
3 Flor Krzysztof   15,0
4 Ekman Kazimierz   14,5
5 Paszke Ireneusz   14,0
6 Rybicki Henryk   13,0
7 Bołtruczyk Maria   12,5
8 Wójcik Witold   12,5
9 Wirkus Stefan   12,0
10 Recław Grzegorz   11,0
11 Sadowski Grzegorz   11,0
12 Prądzyński Jacek   9,5
13 Sudoł Jan   9,5
14 Cieszyński Zdzisław   9,5
15 Orłowski Marian   9,0
16 Pokładowski Marian   8,5
17 Grzonka Jan   8,0
18 Kulas Andrzej   7,5
19 Kwidzyński Kazimierz   7,5
20 Kulas Jerzy   7,5
21 Lepak Adrian   7,0
22 Kruca Henryk   6,5
23 Litwiński Ludwik   6,5
24 Litwiński Józef   6,5
25 Litwiński Kazimierz   6,0
26 Wójcik Tadeusz   6,0
27 Kobiella Artur   5,5
28 Hering Władysław   5,5
29 Dąbrowski Grzegorz   4,5
30 Prądzyński Stefan   4,0
31 Bazner Kazimierz   2,0
32 Orłowski Edmund   2,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15281