Wyniki po XIV turnieju Kaszubskiej Baśki
Utworzono dnia 15.07.2021
Klasyfikacja generalna po XIV turnieju Kaszubskiej Baśki 13.07.2021.
WYNIKI INDYWIDUALNE - | ||||||
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
||
1 | Żywicka Lidia | 164,5 | 521 | |||
2 | Flor Krzysztof | 160,0 | 541 | |||
3 | Litwiński Józef | 160,0 | 443 | |||
4 | Litwiński Ludwik | 158,0 | 764 | |||
5 | Malek Tadeusz | 153,0 | 663 | |||
6 | Tarasiewicz Jan | 152,0 | 532 | |||
7 | Ekman Kazimierz | 140,5 | 365 | |||
8 | Cieszyński Zdzisław | 139,0 | 484 | |||
9 | Litwiński Kazimierz | 139,0 | 204 | |||
10 | Kulas Jerzy | 138,0 | 186 | |||
11 | Wójcik Witold | 130,0 | 228 | |||
12 | Ramczykowski M | 129,5 | 309 | |||
13 | Orłowski Edmund | 127,0 | -38 | |||
14 | Rybicki Henryk | 126,5 | 282 | |||
15 | Sadowski Grzegorz | 126,5 | 76 | |||
16 | Byczkowski Marian | 126,0 | -176 | |||
17 | Sudoł Jan | 125,5 | -168 | |||
18 | Orłowski Marian | 125,0 | 175 | |||
19 | Wirkus Leon | 124,5 | 122 | |||
20 | Kruca Henryk | 123,5 | 244 | |||
21 | Bołtruczyk Maria | 122,5 | 371 | |||
22 | Wójcik Tadeusz | 117,5 | 42 | |||
23 | Żywicki Stanisław | 117,0 | 105 | |||
24 | Kwidzyński Kazimierz | 115,0 | 34 | |||
25 | Wirkus Józef | 111,0 | 469 | |||
26 | Prondzyński Stefan | 110,5 | 197 | |||
27 | Wirkus Stefan | 109,0 | -352 | |||
28 | Dąbrowski Grzegorz | 107,5 | -127 | |||
29 | Hering Władysław | 104,0 | -84 | |||
30 | Kobiella Mieczysław | 103,0 | -91 | |||
31 | Szada Borzyszkowska B | 98,0 | -500 | |||
32 | Litwiński Dawid | 96,5 | -317 | |||
33 | Lepak Adrian | 96,5 | -413 | |||
34 | Recław Grzegorz | 94,5 | -318 | |||
35 | Prondzyński Jacek | 93,0 | -460 | |||
36 | Łangowski Jacek | 92,0 | 50 | |||
37 | Główczewski Konrad | 91,0 | -205 | |||
38 | Rzepiński Stanisław | 85,0 | -479 | |||
39 | Bazner Kazimierz | 83,5 | -555 | |||
40 | Okrój Hubert | 72,0 | 35 | |||
41 | Pokładowski Marian | 72,0 | -782 | |||
42 | Trzebiatowski Ryszard | 50,0 | -366 | |||
43 | Łangowski Roman | 48,0 | 30 | |||
44 | Bronk Mieczysław | 16,0 | -124 | |||
45 | Paszke Ireneusz | 12,5 | -147 | |||
46 | Topka Alois | 9,5 | 87 | |||
47 | Traczyński Zbigniew | 8,5 | 17 |
wyniki z dnia 13.07.2021
WYNIKI INDYWIDUALNE - | ||||||
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
||
1 | Żywicka Lidia | 17,5 | 138 | |||
2 | Malek Tadeusz | 16,5 | 163 | |||
3 | Wójcik Witold | 15,5 | 91 | |||
4 | Sadowski Grzegorz | 14,5 | 81 | |||
5 | Litwiński Józef | 14,0 | 95 | |||
6 | Orłowski Marian | 14,0 | 61 | |||
7 | Kruca Henryk | 13,0 | 92 | |||
8 | Orłowski Edmund | 13,0 | 68 | |||
9 | Sudoł Jan | 13,0 | 65 | |||
10 | Recław Grzegorz | 13,0 | 39 | |||
11 | Cieszyński Zdzisław | 12,5 | 87 | |||
12 | Tarasiewicz Jan | 12,0 | 66 | |||
13 | Rzepiński Stanisław | 12,0 | 27 | |||
14 | Litwiński Ludwik | 11,5 | 39 | |||
15 | Litwiński Kazimierz | 11,0 | 53 | |||
16 | Flor Krzysztof | 11,0 | 9 | |||
17 | Rybicki Henryk | 10,5 | 95 | |||
18 | Żywicki Stanisław | 10,0 | 46 | |||
19 | Wirkus Leon | 10,0 | -14 | |||
20 | Szada Borzyszkowska B | 10,0 | -49 | |||
21 | Ramczykowski M | 8,5 | -17 | |||
22 | Byczkowski Marian | 7,0 | 24 | |||
23 | Prondzyński Stefan | 6,5 | -38 | |||
24 | Wirkus Józef | 6,5 | -38 | |||
25 | Kulas Jerzy | 5,5 | -83 | |||
26 | Kwidzyński Kazimierz | 5,5 | -91 | |||
27 | Ekman Kazimierz | 4,0 | -14 | |||
28 | Wójcik Tadeusz | 4,0 | -129 | |||
29 | Wirkus Stefan | 3,0 | -47 | |||
30 | Prondzyński Jacek | 3,0 | -83 | |||
31 | Pokładowski Marian | 2,0 | -123 | |||
32 | Bazner Kazimierz | 1,5 | -90 | |||
33 | Litwiński Dawid | 0,5 | -162 | |||
34 | Hering Władysław | 0,0 | -121 |