Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po XIV turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 15.07.2021

Klasyfikacja generalna po XIV turnieju Kaszubskiej Baśki 13.07.2021.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Żywicka Lidia   164,5 521
2 Flor Krzysztof   160,0 541
3 Litwiński Józef   160,0 443
4 Litwiński Ludwik   158,0 764
5 Malek Tadeusz   153,0 663
6 Tarasiewicz Jan   152,0 532
7 Ekman Kazimierz   140,5 365
8 Cieszyński Zdzisław   139,0 484
9 Litwiński Kazimierz   139,0 204
10 Kulas Jerzy   138,0 186
11 Wójcik Witold   130,0 228
12 Ramczykowski M   129,5 309
13 Orłowski Edmund   127,0 -38
14 Rybicki Henryk   126,5 282
15 Sadowski Grzegorz   126,5 76
16 Byczkowski Marian   126,0 -176
17 Sudoł Jan   125,5 -168
18 Orłowski Marian   125,0 175
19 Wirkus Leon   124,5 122
20 Kruca Henryk   123,5 244
21 Bołtruczyk Maria   122,5 371
22 Wójcik Tadeusz   117,5 42
23 Żywicki Stanisław   117,0 105
24 Kwidzyński Kazimierz   115,0 34
25 Wirkus Józef   111,0 469
26 Prondzyński Stefan   110,5 197
27 Wirkus Stefan   109,0 -352
28 Dąbrowski Grzegorz   107,5 -127
29 Hering Władysław   104,0 -84
30 Kobiella Mieczysław   103,0 -91
31 Szada Borzyszkowska B   98,0 -500
32 Litwiński Dawid   96,5 -317
33 Lepak Adrian   96,5 -413
34 Recław Grzegorz   94,5 -318
35 Prondzyński Jacek   93,0 -460
36 Łangowski Jacek   92,0 50
37 Główczewski Konrad   91,0 -205
38 Rzepiński Stanisław   85,0 -479
39 Bazner Kazimierz   83,5 -555
40 Okrój Hubert   72,0 35
41 Pokładowski Marian   72,0 -782
42 Trzebiatowski Ryszard   50,0 -366
43 Łangowski Roman   48,0 30
44 Bronk Mieczysław   16,0 -124
45 Paszke Ireneusz   12,5 -147
46 Topka Alois   9,5 87
47 Traczyński Zbigniew   8,5 17

 

wyniki z dnia 13.07.2021

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Żywicka Lidia   17,5 138
2 Malek Tadeusz   16,5 163
3 Wójcik Witold   15,5 91
4 Sadowski Grzegorz   14,5 81
5 Litwiński Józef   14,0 95
6 Orłowski Marian   14,0 61
7 Kruca Henryk   13,0 92
8 Orłowski Edmund   13,0 68
9 Sudoł Jan   13,0 65
10 Recław Grzegorz   13,0 39
11 Cieszyński Zdzisław   12,5 87
12 Tarasiewicz Jan   12,0 66
13 Rzepiński Stanisław   12,0 27
14 Litwiński Ludwik   11,5 39
15 Litwiński Kazimierz   11,0 53
16 Flor Krzysztof   11,0 9
17 Rybicki Henryk   10,5 95
18 Żywicki Stanisław   10,0 46
19 Wirkus Leon   10,0 -14
20 Szada Borzyszkowska B   10,0 -49
21 Ramczykowski M   8,5 -17
22 Byczkowski Marian   7,0 24
23 Prondzyński Stefan   6,5 -38
24 Wirkus Józef   6,5 -38
25 Kulas Jerzy   5,5 -83
26 Kwidzyński Kazimierz   5,5 -91
27 Ekman Kazimierz   4,0 -14
28 Wójcik Tadeusz   4,0 -129
29 Wirkus Stefan   3,0 -47
30 Prondzyński Jacek   3,0 -83
31 Pokładowski Marian   2,0 -123
32 Bazner Kazimierz   1,5 -90
33 Litwiński Dawid   0,5 -162
34 Hering Władysław   0,0 -121

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 28

W poprzednim tygodniu: 28

W tym miesiącu: 107

W poprzednim miesiącu: 127

Wszystkich: 7545