Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po XIII turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 05.07.2021

Klasyfikacja generalna po XIII turnieju Kaszubskiej Baśki 29.06.2021.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Flor Krzysztof   149,0 532
2 Żywicka Lidia   147,0 383
3 Litwiński Ludwik   146,5 725
4 Litwiński Józef   146,0 348
5 Tarasiewicz Jan   140,0 466
6 Malek Tadeusz   136,5 500
7 Ekman Kazimierz   136,5 379
8 Kulas Jerzy   132,5 269
9 Litwiński Kazimierz   128,0 151
10 Cieszyński Zdzisław   126,5 397
11 Bołtruczyk Maria   122,5 371
12 Ramczykowski M   121,0 326
13 Byczkowski Marian   119,0 -200
14 Rybicki Henryk   116,0 187
15 Wójcik Witold   114,5 137
16 Wirkus Leon   114,5 136
17 Orłowski Edmund   114,0 -106
18 Wójcik Tadeusz   113,5 171
19 Sudoł Jan   112,5 -233
20 Sadowski Grzegorz   112,0 -5
21 Orłowski Marian   111,0 114
22 Kruca Henryk   110,5 152
23 Kwidzyński Kazimierz   109,5 125
24 Dąbrowski Grzegorz   107,5 -127
25 Żywicki Stanisław   107,0 59
26 Wirkus Stefan   106,0 -305
27 Wirkus Józef   104,5 507
28 Prondzyński Stefan   104,0 235
29 Hering Władysław   104,0 37
30 Kobiella Mieczysław   103,0 -91
31 Lepak Adrian   96,5 -413
32 Litwiński Dawid   96,0 -155
33 Łangowski Jacek   92,0 50
34 Główczewski Konrad   91,0 -205
35 Prondzyński Jacek   90,0 -377
36 Szada Borzyszkowska B   88,0 -451
37 Bazner Kazimierz   82,0 -465
38 Recław Grzegorz   81,5 -357
39 Rzepiński Stanisław   73,0 -506
40 Okrój Hubert   72,0 35
41 Pokładowski Marian   70,0 -659
42 Trzebiatowski Ryszard   50,0 -366
43 Łangowski Roman   48,0 30
44 Bronk Mieczysław   16,0 -124
45 Paszke Ireneusz   12,5 -147
46 Topka Alois   9,5 87
47 Traczyński Zbigniew   8,5 17

 

wyniki z dnia 29.06.2021.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Wójcik Tadeusz   21,0 97
2 Litwiński Ludwik   19,0 187
3 Wirkus Leon   18,5 193
4 Malek Tadeusz   17,5 231
5 Ramczykowski M   17,0 196
6 Tarasiewicz Jan   17,0 173
7 Rybicki Henryk   15,5 137
8 Ekman Kazimierz   15,5 79
9 Orłowski Edmund   13,0 38
10 Cieszyński Zdzisław   12,5 85
11 Żywicki Stanisław   12,0 -40
12 Kruca Henryk   11,0 32
13 Szada Borzyszkowska B   11,0 -11
14 Żywicka Lidia   10,5 64
15 Topka Alois   9,5 87
16 Orłowski Marian   9,5 -49
17 Łangowski Jacek   8,0 -65
18 Kulas Jerzy   7,5 -24
19 Rzepiński Stanisław   7,0 -60
20 Bołtruczyk Maria   6,5 2
21 Byczkowski Marian   6,5 -33
22 Litwiński Józef   5,5 -36
23 Wójcik Witold   5,0 -5
24 Pokładowski Marian   5,0 -11
25 Prondzyński Stefan   5,0 -18
26 Prondzyński Jacek   5,0 -35
27 Flor Krzysztof   4,0 -123
28 Sudoł Jan   4,0 -137
29 Paszke Ireneusz   3,0 -35
30 Bazner Kazimierz   3,0 -86
31 Litwiński Kazimierz   3,0 -98
32 Wirkus Stefan   3,0 -125
33 Lepak Adrian   1,0 -122
34 Trzebiatowski Ryszard   0,0 -256

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 28

W poprzednim tygodniu: 28

W tym miesiącu: 107

W poprzednim miesiącu: 127

Wszystkich: 7545