Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po XII turnieju Kasubskiej Baśki Ugoszcz 2020

Utworzono dnia 03.03.2020

klasyfikacja generalna po XII turnieju Kaszubskiej Baśki Ugoszcz 03.03.2020.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Flor Krzysztof   145,0 655
2 Litwiński Józef   140,5 384
3 Żywicka Lidia   136,5 319
4 Litwiński Ludwik   127,5 538
5 Kulas Jerzy   125,0 293
6 Litwiński Kazimierz   125,0 249
7 Tarasiewicz Jan   123,0 293
8 Ekman Kazimierz   121,0 300
9 Malek Tadeusz   119,0 269
10 Bołtruczyk Maria   116,0 369
11 Cieszyński Zdzisław   114,0 312
12 Byczkowski Marian   112,5 -167
13 Sadowski Grzegorz   112,0 -5
14 Wójcik Witold   109,5 142
15 Kwidzyński Kazimierz   109,5 125
16 Sudoł Jan   108,5 -96
17 Dąbrowski Grzegorz   107,5 -127
18 Szulhan Jarosław   105,5 -205
19 Wirkus Józef   104,5 507
20 Ramczykowski M   104,0 130
21 Hering Władysław   104,0 37
22 Kobiella Mieczysław   103,0 -91
23 Wirkus Stefan   103,0 -180
24 Orłowski Marian   101,5 163
25 Orłowski Edmund   101,0 -144
26 Rybicki Henryk   100,5 50
27 Kruca Henryk   99,5 120
28 Prądzyński Stefan   99,0 253
29 Wirkus Leon   96,0 -57
30 Litwiński Dawid   96,0 -155
31 Lepak Adrian   95,5 -291
32 Żywicki Stanisław   95,0 99
33 Wójcik Tadeusz   92,5 74
34 Główczewski Konrad   91,0 -205
35 Prądzyński Jacek   85,0 -342
36 Łangowski Jacek   84,0 115
37 Recław Grzegorz   81,5 -357
38 Bazner Kazimierz   79,0 -379
39 Szada Borzyszkowska B   77,0 -440
40 Okrój Hubert   72,0 35
41 Rzepiński Stanisław   66,0 -446
42 Pokładowski Marian   65,0 -648
43 Trzebiatowski Ryszard   50,0 -110
44 Łangowski Roman   48,0 30
45 Bronk Mieczysław   16,0 -124
46 Paszke Ireneusz   9,5 -112
47 Traczyński Zbigniew   8,5 17

 

wyniki z dnia 03.03.2020.

 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Kobiella Mieczysław   17,0
2 Byczkowski Marian   17,0
3 Litwiński Józef   16,5
4 Wójcik Witold   16,0
5 Prądzyński Stefan   15,5
6 Prądzyński Jacek   15,5
7 Litwiński Kazimierz   14,0
8 Bazner Kazimierz   14,0
9 Tarasiewicz Jan   14,0
10 Ekman Kazimierz   14,0
11 Wójcik Tadeusz   13,0
12 Kruca Henryk   12,0
13 Dąbrowski Grzegorz   12,0
14 Orłowski Marian   11,0
15 Sudoł Jan   11,0
16 Recław Grzegorz   11,0
17 Flor Krzysztof   10,5
18 Pokładowski Marian   10,5
19 Kulas Jerzy   10,0
20 Główczewski Konrad   8,5
21 Orłowski Edmund   7,5
22 Rzepiński Stanisław   7,5
23 Szulhan Jarosław   7,5
24 Litwiński Ludwik   6,5
25 Ramczykowski M   6,0
26 Kwidzyński Kazimierz   5,5
27 Malek Tadeusz   5,5
28 Litwiński Dawid   5,5
29 Szada Borzyszkowska B   5,5
30 Hering Władysław   5,5
31 Żywicka Lidia   5,5
32 Wirkus Leon   5,0
33 Lepak Adrian   4,5
34 Żywicki Stanisław   4,5
35 Sadowski Grzegorz   4,0
36 Rybicki Henryk   4,0
37 Bołtruczyk Maria   4,0
38 Cieszyński Zdzisław   2,0
39 Wirkus Stefan   1,0
40 Wirkus Józef   0,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 70

W tym miesiącu: 13

W poprzednim miesiącu: 140

Wszystkich: 5800