Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po X turnieju Kasubskiej Baśki Ugoszcz 2020

Utworzono dnia 28.01.2020

Klasyfikacja generalna na dzień 04.02.2020.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Żywicka Lidia   122,0 434
2 Flor Krzysztof   119,0 516
3 Litwiński Ludwik   108,0 452
4 Malek Tadeusz   107,0 348
5 Cieszyński Zdzisław   106,5 405
6 Litwiński Józef   106,5 233
7 Kulas Jerzy   105,5 283
8 Ekman Kazimierz   104,0 288
9 Bołtruczyk Maria   103,5 445
10 Ramczykowski M   98,0 228
11 Kwidzyński Kazimierz   97,5 219
12 Tarasiewicz Jan   95,0 154
13 Sadowski Grzegorz   95,0 -26
14 Wirkus Józef   92,5 473
15 Litwiński Kazimierz   92,0 90
16 Wirkus Stefan   90,5 -75
17 Litwiński Dawid   90,5 -102
18 Szulhan Jarosław   90,0 -184
19 Hering Władysław   87,5 71
20 Wójcik Witold   87,0 83
21 Wirkus Leon   86,0 -46
22 Rybicki Henryk   84,5 98
23 Sudoł Jan   84,5 -216
24 Orłowski Marian   84,0 92
25 Lepak Adrian   83,5 -165
26 Byczkowski Marian   83,0 -252
27 Łangowski Jacek   82,0 186
28 Kruca Henryk   80,0 21
29 Dąbrowski Grzegorz   80,0 -218
30 Orłowski Edmund   78,0 -213
31 Żywicki Stanisław   77,0 133
32 Kobiella Mieczysław   76,5 -250
33 Główczewski Konrad   75,0 -183
34 Prądzyński Stefan   72,5 59
35 Okrój Hubert   72,0 35
36 Szada Borzyszkowska B   70,5 -202
37 Prądzński Jacek   68,5 -298
38 Wójcik Tadeusz   67,5 -48
39 Bazner Kazimierz   59,5 -426
40 Rzepiński Stanisław   57,5 -332
41 Recław Grzegorz   56,5 -354
42 Pokładowski Marian   52,5 -508
43 Łangowski Roman   48,0 30
44 Trzebiatowski Ryszard   43,5 -111
45 Bronk Mieczysław   16,0 -124
46 Paszke Ireneusz   9,5 23
47 Traczyński Zbigniew   8,5 17

 

Wyniki z dnia 04.02.2020.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Cieszyński Zdzisław   21,0 198
2 Wirkus Józef   16,5 185
3 Żywicka Lidia   15,0 143
4 Kulas Jerzy   15,0 72
5 Bazner Kazimierz   14,5 171
6 Orłowski Marian   13,0 116
7 Litwiński Ludwik   13,0 98
8 Sadowski Grzegorz   13,0 88
9 Recław Grzegorz   13,0 19
10 Lepak Adrian   12,5 98
11 Tarasiewicz Jan   12,5 56
12 Malek Tadeusz   12,0 10
13 Orłowski Edmund   11,5 41
14 Prądzyński Stefan   11,0 53
15 Kwidzyński Kazimierz   11,0 43
16 Prądzński Jacek   10,5 75
17 Trzebiatowski Ryszard   10,5 52
18 Byczkowski Marian   10,5 -166
19 Paszke Ireneusz   9,5 23
20 Dąbrowski Grzegorz   9,5 16
21 Wirkus Leon   9,5 -2
22 Sudoł Jan   9,0 25
23 Ekman Kazimierz   9,0 -10
24 Traczyński Zbigniew   8,5 17
25 Flor Krzysztof   8,5 -27
26 Kobiella Mieczysław   7,5 -41
27 Wójcik Witold   7,5 -91
28 Szulhan Jarosław   7,5 -128
29 Żywicki Stanisław   6,5 6
30 Szada Borzyszkowska B   6,5 -44
31 Wójcik Tadeusz   6,5 -64
32 Rybicki Henryk   6,0 56
33 Ramczykowski M   6,0 -7
34 Litwiński Józef   6,0 -27
35 Bołtruczyk Maria   5,5 -44
36 Łangowski Jacek   5,5 -61
37 Hering Władysław   5,0 -11
38 Litwiński Kazimierz   5,0 -53
39 Litwiński Dawid   4,5 -106
40 Kruca Henryk   4,0 -71
41 Pokładowski Marian   3,0 -71
42 Główczewski Konrad   2,0 -125
43 Wirkus Stefan   2,0 -152

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 2

W poprzednim tygodniu: 15

W tym miesiącu: 12

W poprzednim miesiącu: 209

Wszystkich: 4656