Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po V turnieju Kasubskiej Baśki 19.11.2019.

Utworzono dnia 21.11.2019

wyniki z dnia 19.11.2019.

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Litwiński Dawid   19,0 144
2 Litwiński Józef   19,0 45
3 Łangowski Jacek   17,0 88
4 Orłowski Marian   17,0 41
5 Flor Krzysztof   14,5 45
6 Bołtruczyk Maria   14,0 161
7 Orłowski Edmund   13,5 -43
8 Hering Władysław   13,0 108
9 Ekman Kazimierz   13,0 85
10 Tarasiewicz Jan   13,0 41
11 Litwiński Kazimierz   12,0 32
12 Trzebiatowski Ryszard   11,5 35
13 Okrój Hubert   11,5 35
14 Żywicki Stanisław   10,5 93
15 Rybicki Henryk   10,5 58
16 Żywicka Lidia   10,5 -20
17 Prondzyński Jacek   10,5 -50
18 Recław Grzegorz   10,0 77
19 Szulhan Jarosław   10,0 -22
20 Kulas Jerzy   10,0 -22
21 Cieszyński Zdzisław   9,5 87
22 Malek Tadeusz   9,0 42
23 Kwidzyński Kazimierz   8,5 50
24 Wirkus Stefan   8,5 10
25 Dąbrowski Grzegorz   8,5 -26
26 Sadowski Grzegorz   8,0 -20
27 Wójcik Witold   7,5 4
28 Prondzyński Stefan   7,5 -10
29 Łangowski Roman   7,0 17
30 Pokładowski Marian   6,5 3
31 Sudoł Jan   6,5 -88
32 Lepak Adrian   6,5 -88
33 Kruca Henryk   6,5 -105
34 Ramczykowski M   6,0 -18
35 Wirkus Józef   5,0 -53
36 Kobiella Mieczysław   4,5 -68
37 Byczkowski Marian   4,0 -31
38 Litwiński Ludwik   4,0 -46
39 Bazner Kazimierz   3,0 -120
40 Szady Borzyszkowska B   3,0 -121
41 Wirkus Leon   2,0 -81
42 Rzepiński Piotr   2,0 -100
43 Główczewski Konrad   1,5 -57
44 Rzepiński Stanisław   1,0 -112


klasyfikacja generalna po V turnieju

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Flor Krzysztof   58,0 297
2 Litwiński Józef   57,5 148
3 Rybicki Henryk   56,5 245
4 Żywicka Lidia   56,5 34
5 Malek Tadeusz   55,5 338
6 Kulas Jerzy   53,0 156
7 Rzepiński Piotr   53,0 55
8 Ekman Kazimierz   52,5 216
9 Litwiński Dawid   51,5 139
10 Lepak Adrian   50,5 -16
11 Kwidzyński Kazimierz   50,0 174
12 Hering Władysław   50,0 143
13 Łangowski Jacek   49,5 244
14 Litwiński Ludwik   49,0 150
15 Wirkus Leon   48,5 0
16 Tarasiewicz Jan   48,0 232
17 Ramczykowski M   48,0 153
18 Cieszyński Zdzisław   47,5 91
19 Wirkus Stefan   46,5 -33
20 Prondzyński Jacek   46,0 -54
21 Sudoł Jan   45,0 -57
22 Orłowski Edmund   45,0 -127
23 Bołtruczyk Maria   43,5 129
24 Szulhan Jarosław   43,0 38
25 Kruca Henryk   43,0 12
26 Wójcik Witold   42,5 108
27 Prondzyński Stefan   39,5 43
28 Sadowski Grzegorz   38,5 -185
29 Łangowski Roman   38,0 42
30 Wirkus Józef   38,0 40
31 Rzepiński Stanisław   38,0 -118
32 Okrój Hubert   37,0 -121
33 Główczewski Konrad   36,5 -150
34 Dąbrowski Grzegorz   36,5 -274
35 Litwiński Kazimierz   36,0 -83
36 Żywicki Stanisław   34,5 66
37 Byczkowski Marian   33,5 -176
38 Orłowski Marian   31,5 29
39 Kobiella Mieczysław   31,5 -240
40 Szady Borzyszkowska B   30,5 -107
41 Pokładowski Marian   30,0 -119
42 Recław Grzegorz   28,5 -148
43 Bazner Kazimierz   26,0 -358
44 Trzebiatowski Ryszard   23,0 -113
45 Wójcik Tadeusz   18,5 -137
46 Bronk Mieczysław   16,0 -124

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 17

W poprzednim tygodniu: 61

W tym miesiącu: 80

W poprzednim miesiącu: 137

Wszystkich: 3929