Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po III Kaszubskiej Baśce

Utworzono dnia 27.10.2022

Klasyfikacja generalna po III Kaszubskiej Baśce dnia 25.10.2022.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Ekman Kazimierz   39,5 282
2 Litwiński Ludwik   38,0 250
3 Kwidzyński Kazimierz   37,5 121
4 Kulas Andrzej   37,5 84
5 Lepak Adrian   37,5 -10
6 Malek Tadeusz   36,5 137
7 Grzonka Jan   35,0 197
8 Cieszyński Zdzisław   33,5 91
9 Prondzyński Jacek   33,0 41
10 Orłowski Marian   32,5 91
11 Wójcik Witold   31,0 83
12 Żywicka Lidia   30,0 29
13 Bazner Kazimierz   28,0 34
14 Litwiński Kazimierz   27,5 -55
15 Kruca Henryk   27,0 9
16 Prondzyński Stefan   26,5 -61
17 Bołtruczyk Maria   26,0 44
18 Kulas Jerzy   25,5 -19
19 Ramczykowski M   25,0 14
20 Flor Krzysztof   24,5 -135
21 Rybicki Henryk   24,0 -80
22 Wirkus Józef   23,5 106
23 Orłowski Edmund   22,0 -100
24 Majkowski Franciszek   21,5 154
25 Żywicki Stanisław   19,0 -4
26 Dąbrowski Grzegorz   18,5 82
27 Kobiella Witold   18,0 17
28 Rzepiński Stanisław   17,5 55
29 Wójcik Tadeusz   17,5 0
30 Paszke Ireneusz   17,5 -90
31 Wera Jan   17,0 54
32 Sadowski Grzegorz   17,0 16
33 Kobiella Mieczysław   16,5 -149
34 Sudoł Jan   16,0 39
35 Tarasiewicz Jan   14,0 -78
36 Pokładowski Marian   12,0 -198
37 Litwiński Józef   11,5 -181
38 Litwiński Dawid   9,0 19
39 Wirkus Stefan   8,5 -304
40 Recław Grzegorz   8,0 -341

 

wyniki Kaszubskiej Baśki z dnia 25.10.2022.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Żywicka Lidia   17,0 94
2 Lepak Adrian   16,5 83
3 Malek Tadeusz   15,5 120
4 Prondzyński Jacek   14,5 62
5 Orłowski Edmund   14,0 98
6 Cieszyński Zdzisław   14,0 58
7 Kulas Andrzej   14,0 31
8 Kwidzyński Kazimierz   13,0 -6
9 Orłowski Marian   12,0 105
10 Litwiński Ludwik   11,0 36
11 Kulas Jerzy   10,5 68
12 Kruca Henryk   10,5 32
13 Flor Krzysztof   10,5 -3
14 Bołtruczyk Maria   10,0 22
15 Bazner Kazimierz   9,5 22
16 Kobiella Witold   9,5 17
17 Grzonka Jan   8,0 20
18 Prondzyński Stefan   8,0 9
19 Sadowski Grzegorz   8,0 -3
20 Ekman Kazimierz   7,5 12
21 Wójcik Witold   6,0 -32
22 Rybicki Henryk   5,5 -94
23 Litwiński Kazimierz   4,5 -81
24 Wirkus Stefan   4,5 -115
25 Kobiella Mieczysław   4,0 -59
26 Pokładowski Marian   3,0 -93
27 Recław Grzegorz   2,0 -78
28 Ramczykowski M   1,0 -116
29 Litwiński Józef   0,0 -89

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 368

W poprzednim tygodniu: 36

W tym miesiącu: 393

W poprzednim miesiącu: 171

Wszystkich: 10832