Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki po II Turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 18.10.2022

Klasyfikacja generalna po II Kaszubskiej Baśce dnia 10.11.2022.

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Ekman Kazimierz   32,0 270
2 Litwiński Ludwik   27,0 214
3 Grzonka Jan   27,0 177
4 Wójcik Witold   25,0 115
5 Kwidzyński Kazimierz   24,5 127
6 Ramczykowski M   24,0 130
7 Wirkus Józef   23,5 106
8 Kulas Andrzej   23,5 53
9 Litwiński Kazimierz   23,0 26
10 Majkowski Franciszek   21,5 154
11 Malek Tadeusz   21,0 17
12 Lepak Adrian   21,0 -93
13 Orłowski Marian   20,5 -14
14 Cieszyński Zdzisław   19,5 33
15 Żywicki Stanisław   19,0 -4
16 Dąbrowski Grzegorz   18,5 82
17 Rybicki Henryk   18,5 14
18 Bazner Kazimierz   18,5 12
19 Prądzyński Jacek   18,5 -21
20 Prądzyński Stefan   18,5 -70
21 Rzepiński Stanisław   17,5 55
22 Wójcik Tadeusz   17,5 0
23 Paszke Ireneusz   17,5 -90
24 Wera Jan   17,0 54
25 Kruca Henryk   16,5 -23
26 Sudoł Jan   16,0 39
27 Bołtruczyk Maria   16,0 22
28 Kulas Jerzy   15,0 -87
29 Tarasiewicz Jan   14,0 -78
30 Flor Krzysztof   14,0 -132
31 Żywicka Lidia   13,0 -65
32 Kobiella Mieczysław   12,5 -90
33 Litwiński Józef   11,5 -92
34 Sadowski Grzegorz   9,0 19
35 Litwiński Dawid   9,0 19
36 Pokładowski Marian   9,0 -105
37 Kobiella Witold   8,5 0
38 Orłowski Edmund   8,0 -198
39 Recław Grzegorz   6,0 -263
40 Wirkus Stefan   4,0 -189
         

 

Wyniki z dnia 10.11.2022.

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Litwiński Ludwik   17,5 191
2 Ekman Kazimierz   17,5 142
3 Kwidzyński Kazimierz   17,0 139
4 Ramczykowski M   15,0 146
5 Grzonka Jan   15,0 137
6 Prądzyński Jacek   14,0 67
7 Orłowski Marian   14,0 34
8 Wójcik Witold   13,5 112
9 Wera Jan   13,0 83
10 Flor Krzysztof   13,0 75
11 Wirkus Józef   13,0 36
12 Lepak Adrian   12,5 -63
13 Majkowski Franciszek   12,0 116
14 Dąbrowski Grzegorz   11,5 32
15 Kulas Andrzej   11,0 13
16 Malek Tadeusz   11,0 12
17 Rybicki Henryk   10,0 2
18 Sadowski Grzegorz   9,0 19
19 Litwiński Dawid   9,0 19
20 Kobiella Witold   8,5 0
21 Litwiński Kazimierz   8,5 -13
22 Kobiella Mieczysław   8,0 -11
23 Orłowski Edmund   8,0 -31
24 Bołtruczyk Maria   7,5 -7
25 Prądzyński Stefan   7,5 -15
26 Wójcik Tadeusz   6,5 -3
27 Rzepiński Stanisław   6,5 -20
28 Paszke Ireneusz   6,5 -92
29 Litwiński Józef   6,0 -21
30 Kruca Henryk   5,5 -41
31 Żywicki Stanisław   5,5 -73
32 Kulas Jerzy   5,0 -118
33 Żywicka Lidia   4,5 -92
34 Bazner Kazimierz   4,5 -99
35 Sudoł Jan   3,0 -47
36 Tarasiewicz Jan   3,0 -125
37 Recław Grzegorz   3,0 -172
38 Pokładowski Marian   2,0 -55
39 Wirkus Stefan   2,0 -102
40 Cieszyński Zdzisław   0,0 -171

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 368

W poprzednim tygodniu: 36

W tym miesiącu: 393

W poprzednim miesiącu: 171

Wszystkich: 10832