Klasyfikacja generalna po VIII turnieju Kaszubskiej Baśki
Utworzono dnia 12.01.2023
Klasyfikacja po VIII turnieju Kaszubskiej Baśki
WYNIKI INDYWIDUALNE - | ||||||
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
||
1 | Ekman Kazimierz | 96,0 | 445 | |||
2 | Litwiński Ludwik | 96,0 | 386 | |||
3 | Litwiński Kazimierz | 95,5 | 226 | |||
4 | Malek Tadeusz | 94,5 | 489 | |||
5 | Lepak Adrian | 83,0 | 190 | |||
6 | Prądzyński Jacek | 81,5 | 66 | |||
7 | Orłowski Marian | 80,5 | 227 | |||
8 | Flor Krzysztof | 78,5 | -122 | |||
9 | Paszke Ireneusz | 78,0 | 95 | |||
10 | Rybicki Henryk | 78,0 | 50 | |||
11 | Kwidzyński Kazimierz | 77,5 | 247 | |||
12 | Cieszyński Zdzisław | 77,0 | 16 | |||
13 | Kulas Andrzej | 75,5 | -13 | |||
14 | Bazner Kazimierz | 73,5 | -107 | |||
15 | Bołtruczyk Maria | 72,5 | 273 | |||
16 | Ramczykowski M | 69,0 | 46 | |||
17 | Grzonka Jan | 68,0 | 218 | |||
18 | Kruca Henryk | 67,0 | 78 | |||
19 | Wójcik Witold | 62,5 | 179 | |||
20 | Sadowski Grzegorz | 62,5 | 115 | |||
21 | Orłowski Edmund | 62,5 | 0 | |||
22 | Kulas Jerzy | 60,5 | -230 | |||
23 | Żywicki Stanisław | 56,5 | 175 | |||
24 | Pokładowski Marian | 55,0 | -381 | |||
25 | Żywicka Lidia | 54,5 | -244 | |||
26 | Kobiella Mieczysław | 53,5 | -196 | |||
27 | Litwiński Dawid | 51,5 | 201 | |||
28 | Sudoł Jan | 51,5 | 164 | |||
29 | Prądzyński Stefan | 50,0 | -246 | |||
30 | Wera Jan | 47,0 | 61 | |||
31 | Litwiński Józef | 43,5 | -253 | |||
32 | Wirkus Stefan | 43,5 | -361 | |||
33 | Kobiella Witold | 42,5 | 128 | |||
34 | Wirkus Józef | 33,0 | -3 | |||
35 | Dąbrowski Grzegorz | 30,5 | -172 | |||
36 | Wójcik Tadeusz | 24,0 | -16 | |||
37 | Maikowski Franciszek | 21,5 | 154 | |||
38 | Recław Grzegorz | 21,5 | -777 | |||
39 | Rzepiński Stanisław | 17,5 | 55 | |||
40 | Tarasiewicz Jan | 14,0 | -78 | |||
41 | Łangowski Jacek | 12,5 | -2 |
Wyniki VIII turnieju z dnia 10.01.2023.
WYNIKI INDYWIDUALNE - | ||||||
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
||
1 | Orłowski Edmund | 19,5 | 128 | |||
2 | Litwiński Ludwik | 18,5 | 147 | |||
3 | Żywicki Stanisław | 15,5 | 184 | |||
4 | Litwiński Kazimierz | 14,0 | 71 | |||
5 | Orłowski Marian | 14,0 | 67 | |||
6 | Litwiński Dawid | 13,0 | 107 | |||
7 | Kwidzyński Kazimierz | 13,0 | 73 | |||
8 | Wirkus Stefan | 13,0 | 53 | |||
9 | Rybicki Henryk | 12,0 | 63 | |||
10 | Paszke Ireneusz | 11,5 | -3 | |||
11 | Litwiński Józef | 11,0 | 8 | |||
12 | Ramczykowski M | 10,5 | 61 | |||
13 | Wójcik Witold | 10,5 | -2 | |||
14 | Sadowski Grzegorz | 10,0 | 55 | |||
15 | Kulas Jerzy | 10,0 | -9 | |||
16 | Grzonka Jan | 8,5 | 32 | |||
17 | Malek Tadeusz | 8,5 | 0 | |||
18 | Flor Krzysztof | 7,5 | -106 | |||
19 | Kulas Andrzej | 7,0 | -46 | |||
20 | Prądzyński Stefan | 6,5 | 13 | |||
21 | Kruca Henryk | 6,5 | 13 | |||
22 | Bołtruczyk Maria | 6,5 | -18 | |||
23 | Lepak Adrian | 6,5 | -22 | |||
24 | Pokładowski Marian | 6,0 | -21 | |||
25 | Cieszyński Zdzisław | 5,5 | -89 | |||
26 | Prądzyński Jacek | 4,0 | -126 | |||
27 | Sudoł Jan | 3,0 | -37 | |||
28 | Kobiella Mieczysław | 2,0 | -50 | |||
29 | Ekman Kazimierz | 1,0 | -87 | |||
30 | Bazner Kazimierz | 1,0 | -219 |