Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po V turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 30.11.2023

Klasyfikacja generalna po V turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Litwiński Kazimierz   64,5
2 Litwiński Ludwik   61,5
3 Cieszyński Zdzisław   59,5
4 Ekman Kazimierz   57,5
5 Rybicki Henryk   57,5
6 Lepak Adrian   57,5
7 Bołtruczyk Maria   54,5
8 Kulas Andrzej   52,5
9 Pokładowski Marian   52,0
10 Prądzyński Jacek   48,0
11 Flor Krzysztof   47,0
12 Kulas Jerzy   46,0
13 Wirkus Stefan   46,0
14 Kobiella Mieczysław   45,0
15 Gawin Marek   44,5
16 Wójcik Witold   41,5
17 Żywicki Stanisław   41,0
18 Malek Tadeusz   40,5
19 Litwiński Józef   39,5
20 Sadowski Grzegorz   38,0
21 Orłowski Edmund   38,0
22 Prądzyński Stefan   37,0
23 Łangowski Jacek   35,5
24 Ramczykowski M   34,5
25 Bazner Kazimierz   34,0
26 Paszke Ireneusz   33,5
27 Kruca Henryk   32,5
28 Dąbrowski Grzegorz   31,5
29 Orłowski Marian   26,5
30 Wirkus Józef   25,5
31 Kwidzyński Kazimierz   25,5
32 Litwiński Dawid   24,5
33 Sudoł Jan   24,5
34 Żywicka Lidia   20,5
35 Hering Władysław   19,0
36 Recław Grzegorz   18,0
37 Gawin Wiesława   16,0
38 Maikowski Franciszek   15,5
39 Pepliński Jan   12,0
40 Wójcik Tadeusz   9,5
41 Wera Jan   4,5

 

Wyniki z dnia 21.11.2023.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Dąbrowski Grzegorz   17,0
2 Litwiński Ludwik   15,5
3 Ekman Kazimierz   14,5
4 Gawin Marek   14,0
5 Pepliński Jan   12,0
6 Żywicki Stanisław   12,0
7 Kulas Andrzej   12,0
8 Lepak Adrian   12,0
9 Prądzyński Jacek   12,0
10 Litwiński Kazimierz   12,0
11 Pokładowski Marian   11,0
12 Litwiński Dawid   11,0
13 Rybicki Henryk   9,5
14 Bazner Kazimierz   9,0
15 Kulas Jerzy   9,0
16 Kobiella Mieczysław   9,0
17 Sudoł Jan   9,0
18 Wójcik Witold   9,0
19 Ramczykowski M   8,5
20 Flor Krzysztof   8,5
21 Prądzyński Stefan   7,5
22 Litwiński Józef   7,5
23 Malek Tadeusz   7,5
24 Sadowski Grzegorz   7,0
25 Cieszyński Zdzisław   6,5
26 Bołtruczyk Maria   6,0
27 Kwidzyński Kazimierz   6,0
28 Orłowski Marian   5,5
29 Wirkus Stefan   4,5
30 Paszke Ireneusz   2,0
31 Orłowski Edmund   1,5
32 Recław Grzegorz   0,0

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 206

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15281