Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Klasyfikacja generalna po IV turnieju Kaszubskiej Baśki

Utworzono dnia 10.11.2023

 

 

 

Klasyfikacja generalna po IV turnieju Kaszubskiej Baśki

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Cieszyński Zdzisław   53,0
2 Litwiński Kazimierz   52,5
3 Bołtruczyk Maria   48,5
4 Rybicki Henryk   48,0
5 Litwiński Ludwik   46,0
6 Lepak Adrian   45,5
7 Ekman Kazimierz   43,0
8 Wirkus Stefan   41,5
9 Pokładowski Marian   41,0
10 Kulas Andrzej   40,5
11 Flor Krzysztof   38,5
12 Kulas Jerzy   37,0
13 Orłowski Edmund   36,5
14 Kobiella Mieczysław   36,0
15 Pradzyński Jacek   36,0
16 Łangowski Jacek   35,5
17 Malek Tadeusz   33,0
18 Wójcik Witold   32,5
19 Kruca Henryk   32,5
20 Litwiński Józef   32,0
21 Paszke Ireneusz   31,5
22 Sadowski Grzegorz   31,0
23 Gawin Marek   30,5
24 Prądzyński Stefan   29,5
25 Zywicki Stanisław   29,0
26 Ramczykowski M   26,0
27 Wirkus Józef   25,5
28 Bazner Kazimierz   25,0
29 Orłowski Marian   21,0
30 Żywicka Lidia   20,5
31 Kwidzyński Kazimierz   19,5
32 Hering Władysław   19,0
33 Recław Grzegorz   18,0
34 Gawin Wiesława   16,0
35 Maikowski Franciszek   15,5
36 Sudoł Jan   15,5
37 Dąbrowski Grzegorz   14,5
38 Litwiński Dawid   13,5
39 Wójcik Tadeusz   9,5
40 Wera Jan   4,5

 

Wyniki z dnia 7.11.2023.

  WYNIKI INDYWIDUALNE -
Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Litwiński Ludwik   21,0
2 Wirkus Stefan   16,5
3 Lepak Adrian   16,0
4 Łangowski Jacek   15,0
5 Ekman Kazimierz   14,5
6 Prądzyński Stefan   14,5
7 Litwiński Dawid   13,5
8 Litwiński Kazimierz   12,5
9 Sadowski Grzegorz   12,0
10 Cieszyński Zdzisław   12,0
11 Wójcik Witold   11,0
12 Litwiński Józef   11,0
13 Flor Krzysztof   10,5
14 Wirkus Józef   10,5
15 Wójcik Tadeusz   9,5
16 Kobiella Mieczysław   9,0
17 Orłowski Edmund   8,5
18 Dąbrowski Grzegorz   8,5
19 Gawin Wiesława   8,5
20 Sudoł Jan   8,0
21 Paszke Ireneusz   8,0
22 Recław Grzegorz   8,0
23 Rybicki Henryk   7,5
24 Pradzyński Jacek   7,5
25 Kulas Jerzy   7,0
26 Kwidzyński Kazimierz   7,0
27 Hering Władysław   7,0
28 Bołtruczyk Maria   7,0
29 Żywicka Lidia   6,0
30 Kulas Andrzej   6,0
31 Pokładowski Marian   4,5
32 Bazner Kazimierz   4,0
33 Malek Tadeusz   4,0
34 Zywicki Stanisław   3,5
35 Gawin Marek   3,0
36 Kruca Henryk   2,0
37 Ramczykowski M   1,5

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 207

W poprzednim miesiącu: 286

Wszystkich: 15282