Kaszubska Baśka w Ugoszczy - wyniki na dzień 7.05.2019
Utworzono dnia 21.02.2019
Wyniki z dnia 7.05.2019
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów |
1 | Malek Tadeusz | 21,0 | |
2 | Litwiński Kazimierz | 17,0 | |
3 | Główczewski Konrad | 16,5 | |
4 | Szulhan Jarosław | 16,0 | |
5 | Ekman Kazimierz | 15,0 | |
6 | Prondzyński Jacek | 15,0 | |
7 | Litwiński Ludwik | 14,5 | |
8 | Tarasiewicz Jan | 14,0 | |
9 | Cieszyński Zdzisław | 13,5 | |
10 | Lepak Adrian | 12,5 | |
11 | Paszke Ireneusz | 11,5 | |
12 | Żywicki Stanisław | 11,0 | |
13 | Wójcik Witold | 10,5 | |
14 | Rzepiński Piotr | 9,5 | |
15 | Byczkowski Marian | 9,0 | |
16 | Bazner Kazimierz | 9,0 | |
17 | Rzepiński Stanisław | 9,0 | |
18 | Dąbrowski Grzegorz | 8,5 | |
19 | Wirkus Leon | 8,5 | |
20 | Bołtruczyk Maria | 8,5 | |
21 | Sudoł Jan | 8,0 | |
22 | Litwiński Józef | 7,5 | |
23 | Rybicki Henryk | 7,0 | |
24 | Orłowski Marian | 7,0 | |
25 | Trzebiatowski Ryszard | 6,5 | |
26 | Kobiella Mieczysław | 5,5 | |
27 | Litwiński Dawid | 5,5 | |
28 | Flor Krzysztof | 5,0 | |
29 | Żywicka Lidia | 5,0 | |
30 | Sadowski Grzegorz | 5,0 | |
31 | Prondzyński Stefan | 4,0 | |
32 | Szada Borzyszkowska B | 3,0 | |
33 | Traczyński Zbigniew | 2,0 | |
34 | Orłowski Edmund | 2,0 | |
35 | Wójcik Tadeusz | 1,0 |
Klasyfikacja generalna po XV turniejach:
Lp. | Nazwisko i imię | Drużyna | suma punktów | suma +/- |
1 | Litwiński Kazimierz | 200,5 | 1408 | |
2 | Litwiński Józef | 182,5 | 707 | |
3 | Rzepiński Stanisław | 176,0 | 759 | |
4 | Litwiński Ludwik | 166,0 | 646 | |
5 | Sudoł Jan | 165,0 | 707 | |
6 | Byczkowski Marian | 158,5 | 447 | |
7 | Żywicki Stanisław | 156,0 | 346 | |
8 | Orłowski Edmund | 155,5 | 231 | |
9 | Malek Tadeusz | 153,0 | 390 | |
10 | Tarasiewicz Jan | 152,5 | 495 | |
11 | Wójcik Witold | 147,0 | 46 | |
12 | Sadowski Grzegorz | 144,0 | 133 | |
13 | Orłowski Marian | 143,0 | -54 | |
14 | Kobiella Mieczysław | 140,5 | 251 | |
15 | Rybicki Henryk | 136,5 | 332 | |
16 | Szada Borzyszkowska B | 135,0 | 129 | |
17 | Rzepiński Piotr | 133,0 | 199 | |
18 | Szulhan Jarosław | 130,0 | -309 | |
19 | Flor Krzysztof | 128,5 | 227 | |
20 | Cieszyński Zdzisław | 125,5 | -313 | |
21 | Pokładowski Marian | 124,5 | 56 | |
22 | Ekman Kazimierz | 123,5 | 605 | |
23 | Dąbrowski Grzegorz | 117,0 | -238 | |
24 | Wirkus Leon | 116,5 | -340 | |
25 | Kwidzyński Kazimierz | 114,5 | -181 | |
26 | Traczyński Zbigniew | 111,0 | 56 | |
27 | Lepak Adrian | 109,5 | -136 | |
28 | Prondzyński Stefan | 109,5 | -668 | |
29 | Bazner Kazimierz | 106,5 | 18 | |
30 | Wirkus Stefan | 106,5 | -440 | |
31 | Główczewski Konrad | 103,0 | 48 | |
32 | Hering Władysław | 100,5 | -482 | |
33 | Wójcik Tadeusz | 84,0 | -282 | |
34 | Żywicka Lidia | 80,5 | -829 | |
35 | Bołtruczyk Maria | 72,0 | -474 | |
36 | Prondzyński Jacek | 66,0 | -211 | |
37 | Trzebiatowski Ryszard | 57,5 | -272 | |
38 | Paszke Ireneusz | 50,5 | 24 | |
39 | Ramczykowski M | 48,5 | -12 | |
40 | Litwiński Dawid | 31,5 | -94 | |
41 | Wirkus Andrzej | 28,5 | -184 | |
42 | Kulas Czesław | 19,5 | 49 | |
43 | Dudycz Stanisław | 18,5 | -78 | |
44 | Rybakowski Czesław | 15,0 | 91 |