Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kaszubska Baśka w Ugoszczy - wyniki na dzień 7.05.2019

Utworzono dnia 21.02.2019

 

Wyniki z dnia 7.05.2019 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów
1 Malek Tadeusz   21,0
2 Litwiński Kazimierz   17,0
3 Główczewski Konrad   16,5
4 Szulhan Jarosław   16,0
5 Ekman Kazimierz   15,0
6 Prondzyński Jacek   15,0
7 Litwiński Ludwik   14,5
8 Tarasiewicz Jan   14,0
9 Cieszyński Zdzisław   13,5
10 Lepak Adrian   12,5
11 Paszke Ireneusz   11,5
12 Żywicki Stanisław   11,0
13 Wójcik Witold   10,5
14 Rzepiński Piotr   9,5
15 Byczkowski Marian   9,0
16 Bazner Kazimierz   9,0
17 Rzepiński Stanisław   9,0
18 Dąbrowski Grzegorz   8,5
19 Wirkus Leon   8,5
20 Bołtruczyk Maria   8,5
21 Sudoł Jan   8,0
22 Litwiński Józef   7,5
23 Rybicki Henryk   7,0
24 Orłowski Marian   7,0
25 Trzebiatowski Ryszard   6,5
26 Kobiella Mieczysław   5,5
27 Litwiński Dawid   5,5
28 Flor Krzysztof   5,0
29 Żywicka Lidia   5,0
30 Sadowski Grzegorz   5,0
31 Prondzyński Stefan   4,0
32 Szada Borzyszkowska B   3,0
33 Traczyński Zbigniew   2,0
34 Orłowski Edmund   2,0
35 Wójcik Tadeusz   1,0



Klasyfikacja generalna po XV turniejach:

 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna suma punktów suma
+/-
1 Litwiński Kazimierz   200,5 1408
2 Litwiński Józef   182,5 707
3 Rzepiński Stanisław   176,0 759
4 Litwiński Ludwik   166,0 646
5 Sudoł Jan   165,0 707
6 Byczkowski Marian   158,5 447
7 Żywicki Stanisław   156,0 346
8 Orłowski Edmund   155,5 231
9 Malek Tadeusz   153,0 390
10 Tarasiewicz Jan   152,5 495
11 Wójcik Witold   147,0 46
12 Sadowski Grzegorz   144,0 133
13 Orłowski Marian   143,0 -54
14 Kobiella Mieczysław   140,5 251
15 Rybicki Henryk   136,5 332
16 Szada Borzyszkowska B   135,0 129
17 Rzepiński Piotr   133,0 199
18 Szulhan Jarosław   130,0 -309
19 Flor Krzysztof   128,5 227
20 Cieszyński Zdzisław   125,5 -313
21 Pokładowski Marian   124,5 56
22 Ekman Kazimierz   123,5 605
23 Dąbrowski Grzegorz   117,0 -238
24 Wirkus Leon   116,5 -340
25 Kwidzyński Kazimierz   114,5 -181
26 Traczyński Zbigniew   111,0 56
27 Lepak Adrian   109,5 -136
28 Prondzyński Stefan   109,5 -668
29 Bazner Kazimierz   106,5 18
30 Wirkus Stefan   106,5 -440
31 Główczewski Konrad   103,0 48
32 Hering Władysław   100,5 -482
33 Wójcik Tadeusz   84,0 -282
34 Żywicka Lidia   80,5 -829
35 Bołtruczyk Maria   72,0 -474
36 Prondzyński Jacek   66,0 -211
37 Trzebiatowski Ryszard   57,5 -272
38 Paszke Ireneusz   50,5 24
39 Ramczykowski M   48,5 -12
40 Litwiński Dawid   31,5 -94
41 Wirkus Andrzej   28,5 -184
42 Kulas Czesław   19,5 49
43 Dudycz Stanisław   18,5 -78
44 Rybakowski Czesław   15,0 91

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 15

W poprzednim tygodniu: 20

W tym miesiącu: 63

W poprzednim miesiącu: 81

Wszystkich: 3275