III Turniej Szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Utworzono dnia 05.05.2025
III Turniej Szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 

Na to wydarzenie zjechało się łącznie 57 uczestników z wielu różnych miejscowości województwa pomorskiego
Po raz kolejny udowolniliśmy, że gra w szachy łączy pokolenia, ponieważ nie zabrakło osób w kategorii juniorskiej jak i dorosłych
Statuetki i nagrody dla zwycięzców wręczył osobiście wójt Gminy Studzienice Pan Bogdan Ryś wraz z dyrektorem Centrum Kultury Panem Grzegorzem Dąbrowskim
Gratulacje dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników, którzy chętnie wzięli udział w turnieju

III Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Utworzono dnia 05.05.2025, 10:29


